piątek, 28 grudnia 2012

28.12 christmas gifts!

Tyle się czeka na te święta, a gdy przychodzi co do czego - 3 dni i po sprawie. Tak więc pora na przygotowania do sylwestra, czyli jak zawsze problem, bo w co się ubrać? W moim przypadku chyba po raz kolejny poratuje mnie koronkowa mała czarna - nie ma nic tak uniwersalnego jak ona.
Ale wróćmy do świątecznych prezentów! Pomijam wszelkie drobiazgi i kosmetyki, bo byłoby zbyt dużo pisania a po co zawracać sobie głowę każdą byle pierdołą. Więc pokażę tylko to, czym chciałabym się pochwalić :D
-Marek Wałkuski "Wałkowanie Ameryki"
Nie ma chyba lepszego prezentu dla takiego fanatyka Stanów Zjednoczonych jak ja. Jest to książka, którą napisał dziennikarz radiowej Trójki, który jest korespondentem Polskiego Radia w USA od wielu lat. W książce jest wszystko, absolutnie wszystko o Stanach Zjednoczonych - od życia codziennego, przez politykę i historię kończąc na statystykach. Autor bardzo obiektywnie wyraża się o Amerykanach i pokazuje ich wady i zalety od każdej strony, oraz przełamuje stereotypy dotyczące Amerykanów. Bardzo polecam!


-Pędzle do makijażu Lancrone
Przyznam się, że od zawsze marzyłam o zestawie pędzli. Mój makijaż na co dzień jest raczej prosty, bo ograniczam się do kresek robionych z lenistwa kredką a nie eye-linerem, i takich podstawowych rzeczy jak tusz, róż czy podkład. Ale gdy Mikołaj przyniósł mi zestaw 20 pędzli..Do tej pory nie mogę się nimi nacieszyć, chociaż póki co ograniczam się do pędzla do podkładu i macaniu i przeglądaniu reszty :) O firmie Lancrone nie wiedziałam zbyt dużo, ale to dlatego, że nie siedzę tak bardzo w "tych tematach" ( zdecydowanie wolę włosowe nowinki ). Jednak przeczytałam trochę recenzji.. i nie mogę się doczekać aż dostanę paletkę na urodziny


I jest nawet kufer w którym mogę przechowywać cały sprzet, haha


I to chyba na tyle jeśli chodzi o chwalenie się. Czasami zastanawiam się nad dodawaniem notek nie tyle "zdjęciowych" co właśnie opisowych i myślę, że na pierwszy rzut pójdą włosy i kosmetyki do włosów ( "włosomaniactwo" trwa od jakiegos czasu, jednak ja odkąd rzuciłam prostownicę gdzieś w połowie gimnazjum zwracam ogromną uwagę na stan moich włosów. Jednak wszechogarniające włosomaniactwo ma ogromne plusy - tyle informacji o kosmetykach, sposobach dbania o włosy.. )
xoxox


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz